Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE THE EAGLEⅡ LARRY BUTLER MODEL 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 55.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Shark Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE THE EAGLEⅡ LARRY BUTLER MODEL 2BA
A-FLOW BLACK LINE THE EAGLEⅡ LARRY BUTLER MODEL 2BA
PRICE:JPY9,799
dnd0131


