Darts / 【TRiNiDAD】X SERIES ROBINSON
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TRiNiDAD
X SERIES ROBINSON
X SERIES ROBINSON
PRICE:JPY9,900
tdd0544


