Darts / 【TRiNiDAD】ROCKY
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 39.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , delta cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TRiNiDAD
ROCKY
ROCKY
PRICE:JPY9,900
tdd0546


