Darts / 【JOKER DRIVER】EXTREME TOMCAT REGALO 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 43.5mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
JOKER DRIVER
EXTREME TOMCAT REGALO 2BA
EXTREME TOMCAT REGALO 2BA
PRICE:JPY22,000
jod4112
Recently checked items
-
Harrows
CARBON ST Medium ClearJPY 1,760
-
TRiNiDAD×FOOT
Akimune Matsuyoshi Replica uniform men's 5LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
YMiyu Miyawaki Replica uniform men's BIGJPY 30,800
-
TRiNiDAD×BOXII
AHugo Leung Replica uniform men's LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×GSD
Natsumi Iwata Replica uniform men's Red KINGJPY 30,800
-
TRiNiDAD×BOXII
AHugo Leung Replica uniform men's XLJPY 30,800


