Darts / 【DYNASTY】KATANA MEITOU MURAMASA No.5
SPEC
| Standard | NO.5 |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
DYNASTY
KATANA MEITOU MURAMASA No.5
KATANA MEITOU MURAMASA No.5
PRICE:JPY12,800
dnd1282
Recently checked items
-
TRiNiDAD×GSD
Natsumi Iwata Replica uniform men's Red KINGJPY 30,800
-
TRiNiDAD×BOXII
AHugo Leung Replica uniform men's XLJPY 30,800
-
TRiNiDAD×BOXII
AHugo Leung Replica uniform men's 4XLJPY 30,800
-
TRiNiDAD×GSD
Natsumi Iwata Replica uniform men's Blue MJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Akimune Matsuyoshi Replica uniform men's LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Akimune Matsuyoshi Replica uniform men's BIGJPY 30,800


