Darts / 【S4】Mugetsu Aratame
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 49.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | No Groove |
| Center Of Gravity | Front , Rear |
S4
Mugetsu Aratame
Mugetsu Aratame
PRICE:JPY9,900
sdd0056


