Darts / 【S4】again elf
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 38.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
S4
again elf
again elf
PRICE:JPY9,900
sdd0061


