Darts / 【TRiNiDAD】PRO Roman4 Miyu Miyawaki Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited Edition
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Rear |
TRiNiDAD
PRO Roman4 Miyu Miyawaki Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited Edition
PRO Roman4 Miyu Miyawaki Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited Edition
PRICE:JPY14,800
tdd1205
Recently checked items
-
S4
Fall of Venus Shinuchi KyoumenshiageJPY 15,400
-
JOKER DRIVER×Third
TIP HOLDER BLACK×REDJPY 1,870
-
TARGET
SURGE STORM POINT Arctic 26mm 108395JPY 1,900
-
SHADE
cat has nine lives T-shirts Haruki Muramatsu Model yellow SJPY 3,899
-
one80
Goat Point Rainbow Grooved 40mmJPY 990
-
Harrows
AURA 95% A3 STEEL 25gJPY 13,178


