Darts / 【S4】MUGETSU STEEL
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 6.6mm |
| Shape | Straight |
| Cut | No Groove |
| Center Of Gravity | Front |
S4
MUGETSU STEEL
MUGETSU STEEL
PRICE:JPY9,350
sdd0505


