Darts / 【DYNASTY】KATANA KIRYU4 Jun Matsuda Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.3mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Diamond Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
DYNASTY
KATANA KIRYU4 Jun Matsuda Model 2BA
KATANA KIRYU4 Jun Matsuda Model 2BA
PRICE:JPY15,800
dnd1451
Recently checked items
-
DMC
BATRAS Maverick "Tomonari" PartsW REAR 20.5s Gun Metallic ColorJPY 9,350
-
JOKERDRIVER × Third
TOURNAMENT CASE TYPE-1.5 Black×PurpleJPY 15,400
-
CAMEO
BAROQUE3 Lily BlackJPY 6,279
-
L-Flight
EZ Shape FANTOM purpleJPY 1,430
-
Ptera Factory
Spiral Darts Stand 30-stage set Wood grainJPY 5,500
-
CUESOUL
HEX OrangeJPY 1,980


