Darts / 【DYNASTY】collaboration QUADS 7 NANA SANECHIKA MODEL 2BA Blue
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
collaboration QUADS 7 NANA SANECHIKA MODEL 2BA Blue
collaboration QUADS 7 NANA SANECHIKA MODEL 2BA Blue
PRICE:JPY13,800
dnd5521
Recently checked items
-
CONDOR
AXE 120 Slim Short Clear BlackJPY 1,680
-
TARGET
K-FLEX PHIL TAYLOR Model Standard Medium Black 410146JPY 2,480
-
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY3 THE ROYAL Akari Oshiro Model 2BAJPY 15,400
-
one80
JESUS NOGUERA PEREA Jesus Noguera Perea Model 2BA 20gJPY 17,600
-
FitFlight
PRO D-1 M RedJPY 800
-
TARGET
BLACK MARQUE WARRIOR Lee Tae Kyung Model 2BA 210471JPY 19,800


