Darts / 【TARGET】SCOTT WILLIAMS GENERATION 2 SCOTT WILLIAMS MODEL 2BA 18g 210386
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 40.5mm |
| Weight (barrel Only) | 16.2g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TARGET
SCOTT WILLIAMS GENERATION 2 SCOTT WILLIAMS MODEL 2BA 18g 210386
SCOTT WILLIAMS GENERATION 2 SCOTT WILLIAMS MODEL 2BA 18g 210386
PRICE:JPY12,800
tad6991


