Darts / 【TARGET】SCOTT WILLIAMS GENERATION 2 SCOTT WILLIAMS MODEL SWISS POINT 25g 190431
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 43.5mm |
| Weight (barrel Only) | 25.0g |
| Maximum Diameter | 8.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
SCOTT WILLIAMS GENERATION 2 SCOTT WILLIAMS MODEL SWISS POINT 25g 190431
SCOTT WILLIAMS GENERATION 2 SCOTT WILLIAMS MODEL SWISS POINT 25g 190431
PRICE:JPY12,800
tad6993
Recently checked items
-
TRiNiDAD
CARLOS TYPE3 Yoshinobu Takemoto Model 2BAJPY 11,999
-
CUESOUL
JIHO series S1 20gJPY 11,999
-
Harrows
Luke Woodhouse Model Series 3 2BA 18gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 24gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 26gJPY 24,200
-
CONDOR
AXE 120 Slim Short WhiteJPY 1,680


