Darts / 【TRiNiDAD】UNIFIED Roman Type6 Miyu Miyawaki Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 43.5mm |
| Weight (barrel Only) | 20.5g |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Rear |
TRiNiDAD
UNIFIED Roman Type6 Miyu Miyawaki Model 2BA
UNIFIED Roman Type6 Miyu Miyawaki Model 2BA
PRICE:JPY13,200
tdd1611
Recently checked items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Entertainer HIROKAZU OSAKI MODEL 2BA 17.5gJPY 15,800
-
Harrows
RYAN SEARLE Model SERIES 3 2BA 20gJPY 24,200
-
one80
S-Bite S-B2 2BA 18gJPY 12,100
-
TARGET
K-FLEX Shape Medium Japan EXCLUSIVE AQUAMARINE 410284JPY 1,580
-
RingO-ame- Rie Hoshino Model JPY 14,850
-
harrows
IMPACT 1024JPY 489


