Darts / 【JOKERDRIVER】-ZERO- POKER-BUMP AHEAD- Mid Front
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 38.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | No Groove |
| Center Of Gravity | Front |
JOKERDRIVER
-ZERO- POKER-BUMP AHEAD- Mid Front
-ZERO- POKER-BUMP AHEAD- Mid Front
PRICE:JPY79,200
jod3571
Recently checked items
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Haruki Muramatsu White XXLJPY 4,500
-
L-Flight × GLIMSTER
PRO Jaguar ShapeJPY 998
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mitsuhiko Tatsunami Black MJPY 4,000
-
CONDOR
AXE BLACK CAT Natsumi Iwata Model Standard Long Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
CONDOR
AXE THUNDER BITE Miyu Miyawaki Model Standard Medium Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
CONDOR
AXE BLACK CAT Natsumi Iwata Model Standard Medium WhiteJPY 1,879


