Darts / 【JOKERDRIVER】CRYSTAL MENACE
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
JOKERDRIVER
CRYSTAL MENACE
CRYSTAL MENACE
PRICE:JPY35,200
jod5025


