Darts / 【TARGET】SERENO GENERATION 2 TORU SUZUKI MODEL SWISS POINT 23g 190581
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 49.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
SERENO GENERATION 2 TORU SUZUKI MODEL SWISS POINT 23g 190581
SERENO GENERATION 2 TORU SUZUKI MODEL SWISS POINT 23g 190581
PRICE:JPY24,800
tad7012
Recently checked items
-
CONDOR
AXE BLACK CAT Natsumi Iwata Model Small Short WhiteJPY 1,879
-
CONDOR
AXE BLACK CAT Natsumi Iwata Model Standard Medium PurpleJPY 1,879
-
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY2 Akari Oshiro Model 2BAJPY 14,800
-
CONDOR
AXE THUNDER BITE Miyu Miyawaki Model Small Short OrangeJPY 1,879
-
L-Flight
EZ Shape Matte RedJPY 880


