Darts / 【UNICORN】Shiori Sato Model Aile 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 46.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Micro Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
UNICORN
Shiori Sato Model Aile 2BA
Shiori Sato Model Aile 2BA
PRICE:JPY17,000
und4711
Recently checked items
-
L-Flight
PRO ALC Rin Yoshimuta Model ver.1 Shape MIXJPY 990
-
SHADE
PLAYER Face Towel 2025 Ryusei AzemotoJPY 3,000
-
SHADE
Neck strap Darts Case Case strap 2025 Yuki ShimanouchiJPY 2,000
-
L-Flight×DYNASTY
EZ Nana Sanechika Model Shape BlackJPY 900
-
CONDOR
AXE John Hurring Model THE DANGER Standard Short WhiteJPY 1,879
-
TARGET
K-FLEX THE LEGEND PAUL LIM MODEL Standard Short White 410267JPY 1,879


