Darts / 【UNICORN】Shiori Sato Model Aile Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 46.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Micro Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
UNICORN
Shiori Sato Model Aile Steel
Shiori Sato Model Aile Steel
PRICE:JPY17,000
und4712
Recently checked items
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Saya Akane Black XLJPY 4,500
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Long Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
L-Flight×DYNASTY
EZ Nana Sanechika Model Shape BlackJPY 900
-
CONDOR
AXE John Hurring Model THE DANGER Standard Short WhiteJPY 1,879
-
TARGET
K-FLEX THE LEGEND PAUL LIM MODEL Standard Short White 410267JPY 1,879
-
【L-Flight】】EZ Akari Oshiro Model 2025 CHAMPION Shape MIX JPY 990


