Darts / 【Pro.VISION JAPAN】Owl Ippei Ariyoshi Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Steer cut( Step cut ) , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
Pro.VISION JAPAN
Owl Ippei Ariyoshi Model 2BA
Owl Ippei Ariyoshi Model 2BA
PRICE:JPY14,300
pvd0061
Recently checked items
-
DARTSHIVE
Koe Syain Project "Home" Voice Darts Set 〜Happy Ears Collection〜 Yui TakanashiJPY 16,500
-
TRiNiDAD
UNIFIED ZAPATA Yutaro Abe Model 2BAJPY 13,200
-
CONDOR
AXE 120 Slim Long Clear BlackJPY 1,680
-
Harrows
RYAN SEARLE Model SERIES 3 Steel 23gJPY 24,200
-
DARTSLIVE
Weather Planet Darts SetJPY 18,700
-
TRiNiDAD
CARLOS TYPE3 Yoshinobu Takemoto Model 2BAJPY 11,999


