Darts / 【TARGET】BLACK MARQUE DRAGON 3.0 Leslie Lee Model SWISS POINT 25g 190584
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 49.2mm |
| Weight (barrel Only) | 25.0g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
BLACK MARQUE DRAGON 3.0 Leslie Lee Model SWISS POINT 25g 190584
BLACK MARQUE DRAGON 3.0 Leslie Lee Model SWISS POINT 25g 190584
PRICE:JPY19,800
tad7033
Recently checked items
-
TARGET
K-SHIFT Shape Short Black 410549JPY 2,480
-
JOKERDRIVER
INSPIRE CRYSTAL KAISERINJPY 40,700
-
TARGET
K-FLEX Xbox Shape Intermediate White 410614JPY 2,480
-
COSMODARTS
Nami Iwasaki Nami Iwasaki Model 2BAJPY 17,600
-
TARGET
PYRO GENERATION 11 MAX MITSUMASA HOSHINO MODEL 2BA 210800JPY 24,800
-
FitFlight
PRO D-3 M RedJPY 800


