Darts / 【TARGET】PYRO GENERATION 11 MITSUMASA HOSHINO MODEL SWISS POINT 24g 190588
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 47.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 7.7mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
PYRO GENERATION 11 MITSUMASA HOSHINO MODEL SWISS POINT 24g 190588
PYRO GENERATION 11 MITSUMASA HOSHINO MODEL SWISS POINT 24g 190588
PRICE:JPY24,800
tad7054
Recently checked items
-
TARGET
K-FLEX Standard Intermediate Purple Limited Edition 410260JPY 1,580
-
FitFlight×GLIMSTER
Jaguar ShapeJPY 990
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Medium Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Standard Long GreenJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Standard Extra Long Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Yasuyoshi Matsumoto Black XXLJPY 4,500


