Darts / 【TRiNiDAD】THE ROYAL 2024 COTTO2
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 55.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD
THE ROYAL 2024 COTTO2
THE ROYAL 2024 COTTO2
PRICE:JPY14,800
tdd1677


