Darts / 【TARGET】PRIME SERIES SIRIUS GENERATON 4 YUTA HAYASHI MODEL 2BA 210476
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.5g |
| Maximum Diameter | 6.7mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TARGET
PRIME SERIES SIRIUS GENERATON 4 YUTA HAYASHI MODEL 2BA 210476
PRIME SERIES SIRIUS GENERATON 4 YUTA HAYASHI MODEL 2BA 210476
PRICE:JPY16,000
tad4611
Recently checked items
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Standard Medium Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Standard Long Clear Blue GreenJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Standard Extra Long GreenJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Standard Medium Neon YellowJPY 1,879


