Darts / 【UNICORN】Momoka Hayashi Model Pesca MOMOKA GOLD UT 19g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 7.8mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Center |
UNICORN
Momoka Hayashi Model Pesca MOMOKA GOLD UT 19g
Momoka Hayashi Model Pesca MOMOKA GOLD UT 19g
PRICE:JPY17,000
und4721
Recently checked items
-
COSMODARTS
Shintaro Inoue v2 Shintaro Inoue Model 2BAJPY 17,600
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Small Short Clear PurpleJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Medium GreenJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Standard Short Neon YellowJPY 1,879
-
FitFlight×GLIMSTER
Jaguar ShapeJPY 990
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Medium Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879


