Darts / 【UNICORN】Momoka Hayashi Model Pesca MOMOKA GOLD UL 18.5g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 46.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
UNICORN
Momoka Hayashi Model Pesca MOMOKA GOLD UL 18.5g
Momoka Hayashi Model Pesca MOMOKA GOLD UL 18.5g
PRICE:JPY17,000
und4723
Recently checked items
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Shunpei Noge Black MJPY 4,500
-
TRiNiDAD
BENITEZ Yuma Kimura Model 2BAJPY 11,999
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Yasuyoshi Matsumoto Black MJPY 4,500
-
CONDOR
AXE BLACK CAT Natsumi Iwata Model Small Short PurpleJPY 1,879
-
TARGET
BEAU GREAVES JAPAN EDITION BEAU GREAVES MODEL SWISS POINT 23g 191010JPY 24,800
-
TARGET
K-FLEX THE LEGEND PAUL LIM MODEL Shape Intermediate White 410265JPY 1,879


