Darts / 【BAT DARTS】SUPER BAT KZu-00 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
BAT DARTS
SUPER BAT KZu-00 2BA
SUPER BAT KZu-00 2BA
PRICE:JPY8,800
brd0051


