Darts / 【one80】REIGN ver.2 Ryo Nakai Model 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.5mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.35mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Steer cut( Step cut ) , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
one80
REIGN ver.2 Ryo Nakai Model 2BA 18g
REIGN ver.2 Ryo Nakai Model 2BA 18g
PRICE:JPY17,600
oed1141
Recently checked items
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Medium GreenJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Standard Short Neon YellowJPY 1,879
-
FitFlight×GLIMSTER
Jaguar ShapeJPY 990
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Medium Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Standard Long GreenJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Standard Extra Long Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879


