Darts / 【YOSHIMURA BARRELS】WONDER 2025 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 38.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.8g |
| Maximum Diameter | 7.8mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Micro Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
YOSHIMURA BARRELS
WONDER 2025 2BA
WONDER 2025 2BA
PRICE:JPY31,900
yod0171
Recently checked items
-
FitFlight×GLIMSTER
inrou ShapeJPY 990
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Toru Suzuki Black XLJPY 4,500
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mikuru Suzuki White XLJPY 4,500
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Rin Yoshimuta Black MJPY 4,500
-
SHADE
Ryusei Azemoto Replica uniform 25-26 2XLJPY 22,000
-
CONDOR
AXE John Hurring Model THE DANGER Standard Medium BlackJPY 1,879


