Darts / 【COSMODARTS】DISCOVERY LABEL Edison Phung Model Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 53.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Edison Phung Model Steel
DISCOVERY LABEL Edison Phung Model Steel
PRICE:JPY11,550
csd1732
Recently checked items
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Yasuyoshi Matsumoto Black LJPY 4,500
-
DYNASTY
KATANA ORTETGA JIKA cincuenta Nobuhiro Yamamoto model 2BA 23gJPY 15,800
-
Fit Flight×Yoshimura Barrels
EXHAUST ShapeJPY 1,210
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Standard Medium Clear PurpleJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Extra Long GreenJPY 1,879
-
TARGET
PRIME SERIES SIRIUS GENERATON 4 YUTA HAYASHI MODEL 2BA 210476JPY 16,000


