Darts / 【DYNASTY】KATANA Kiwami KAIBYAKU Tora
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 80% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Triple ring cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
KATANA Kiwami KAIBYAKU Tora
KATANA Kiwami KAIBYAKU Tora
PRICE:JPY7,800
dnd1391
Recently checked items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Forever3.5 SHUSAKU NAKAMURA MODEL 2BAJPY 13,200
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Standard Medium Clear PurpleJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Extra Long GreenJPY 1,879
-
TARGET
PRIME SERIES SIRIUS GENERATON 4 YUTA HAYASHI MODEL 2BA 210476JPY 16,000
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Standard Medium Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Standard Long Clear Blue GreenJPY 1,879


