Darts / 【DYNASTY】KATANA Kiwami KAIBYAKU Ichi
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 80% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 15.5g |
| Maximum Diameter | 6.1mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Wave cut ( Scalloped cut,Ripple cut ) , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
KATANA Kiwami KAIBYAKU Ichi
KATANA Kiwami KAIBYAKU Ichi
PRICE:JPY7,800
dnd1394
Recently checked items
-
L-Flight×Yoshimura Barrels
PRO ku-rei ShapeJPY 1,210
-
TARGET
PRIME SERIES RAPTOR GENERATON 6 GEORGE NISHITANI MODEL 2BA 210480JPY 22,800
-
SHADE
Ryusei Azemoto Replica uniform 25-26 LJPY 22,000
-
TARGET
K-FLEX THE LEGEND PAUL LIM MODEL Shape Short White 410264JPY 1,879
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Forever3.5 SHUSAKU NAKAMURA MODEL SteelJPY 13,200


