Darts / 【DYNASTY】KATANA Kiwami KAIBYAKU Oni
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 80% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Micro Cut , Wave cut ( Scalloped cut,Ripple cut ) , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
DYNASTY
KATANA Kiwami KAIBYAKU Oni
KATANA Kiwami KAIBYAKU Oni
PRICE:JPY7,800
dnd1395


