Darts / 【TARGET】CROSS 95K ROB CROSS MODEL SWISS POINT 21g 190406
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
CROSS 95K ROB CROSS MODEL SWISS POINT 21g 190406
CROSS 95K ROB CROSS MODEL SWISS POINT 21g 190406
PRICE:JPY18,800
tad7062
Recently checked items
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Seina Nihonyanagi Black LJPY 4,500
-
one80
REIGN ver.2 Ryo Nakai Model 2BA 20gJPY 17,600
-
TARGET
K-FLEX Shape Short Purple Limited Edition 410256JPY 1,580
-
DYNASTY
A-FLOW CBLACK LINE SCEPTER3 Prince Shek Model 2BAJPY 15,800
-
SHADE
TIGA Barrel Design T-SHIRT Fenrir2 Black XXLJPY 4,000
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mao Karube Dark Gray LJPY 4,500


