Darts / 【JOKERDRIVER】STAINLESS #03
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Stainless |
| Length | 47.0mm |
| Weight (barrel Only) | 8.1g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
JOKERDRIVER
STAINLESS #03
STAINLESS #03
PRICE:JPY5,500
jod6003
Recently checked items
-
CONDOR
AXE BLACK CAT Natsumi Iwata Model Standard Extra Long PurpleJPY 1,879
-
L-Flight × unicorn
PRO Shiori Sato Model ver.1 dimple Shape MIXJPY 990
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Small Extra Long Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Long GreenJPY 1,879
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Small Extra Long Clear Blue GreenJPY 1,879
-
TRiNiDAD×SANGREAL
Valz 2BAJPY 15,800


