Darts / 【TARGET】PRIME SERIES RAPTOR GENERATON 6 GEORGE NISHITANI MODEL 2BA 210480
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.6mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TARGET
PRIME SERIES RAPTOR GENERATON 6 GEORGE NISHITANI MODEL 2BA 210480
PRIME SERIES RAPTOR GENERATON 6 GEORGE NISHITANI MODEL 2BA 210480
PRICE:JPY22,800
tad4621


