Darts / 【SANGREAL】Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 40.5mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Center |
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA
PRICE:JPY17,600
gcd0011
Recently checked items
-
CAMEO
GARMENT3 NB GrayJPY 7,997
-
L-shaft
L Shaft fls1261 ["Straight"] [] ClearJPY 1,020
-
TRiNiDAD
DartsCase CAPACITY Carbon BlackJPY 2,979
-
L-Flight
EZ Standard FANTOM BlackJPY 1,430
-
DMC
BATRAS Sabre "Masumi" PartsW REAR 21sJPY 7,700
-
TARGET
TAG PRO GRIP Shaft Black & Blue Intermediate 3set 380323JPY 1,280


