Darts / 【TRiNiDAD×RyuDarts】AKARI LEGACY2 Akari Oshiro Model S-DARTS Limited Edition 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY2 Akari Oshiro Model S-DARTS Limited Edition 2BA
AKARI LEGACY2 Akari Oshiro Model S-DARTS Limited Edition 2BA
PRICE:JPY14,800
tdd1712
Recently checked items
-
Fit Flight×Yoshimura Barrels
EXHAUST ShapeJPY 1,210
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Standard Medium Clear PurpleJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Extra Long GreenJPY 1,879
-
TARGET
PRIME SERIES SIRIUS GENERATON 4 YUTA HAYASHI MODEL 2BA 210476JPY 16,000
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Standard Medium Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Standard Long Clear Blue GreenJPY 1,879


