Darts / 【TARGET】THE LEGEND GENERATION 9 PAUL LIM MODEL 2BA 210478
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
THE LEGEND GENERATION 9 PAUL LIM MODEL 2BA 210478
THE LEGEND GENERATION 9 PAUL LIM MODEL 2BA 210478
PRICE:JPY24,800
tad7071
Recently checked items
-
【L-Flight】】PRO Sayaka Sasaki Model ver.5 Shape KAMI Mix JPY 990
-
S4
WORLD END VIIIJPY 15,400
-
Fit Flight Air
Mako Fujita Model Shape WhiteJPY 970
-
Hyper electra
O_hana Momoka Makino ModelJPY 15,000
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE RIELL Chronos Mayu Shimizu Model 2BA 19gJPY 15,800
-
COSMODARTS
Minako Ino v3 Minako Ino Model 2BAJPY 17,600


