Darts / 【TARGET】THE LEGEND GENERATION 9 PAUL LIM MODEL SWISS POINT 22g 190591
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
THE LEGEND GENERATION 9 PAUL LIM MODEL SWISS POINT 22g 190591
THE LEGEND GENERATION 9 PAUL LIM MODEL SWISS POINT 22g 190591
PRICE:JPY24,800
tad7072


