Darts / 【one80】Moon Jelly ver.2 Mari Komori Model 2BA 20g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 39.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
Moon Jelly ver.2 Mari Komori Model 2BA 20g
Moon Jelly ver.2 Mari Komori Model 2BA 20g
PRICE:JPY17,600
oed1163
Recently checked items
-
L-Flight × unicorn
EZ Hiromi Sakuma Model ver.1 Standard WhiteJPY 990
-
TARGET
PRIME SERIES ZENITH G2 CHING HO TUNG MODEL SWISS POINT 23g 191013JPY 22,800
-
TRiNiDAD×Ryu
ROMEKARI3JPY 15,800
-
UNICORN
Motomu Sakai Model Versus Jackpot Steel 22.5gJPY 17,000
-
Fit Flight
Mako Fujita Model Shape WhiteJPY 870
-
TIGA
OWLSOME2 HEDY WONG ModelJPY 13,200


