Darts / 【UNICORN】AIKI OISHI Model Gorille Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.5g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
UNICORN
AIKI OISHI Model Gorille Steel
AIKI OISHI Model Gorille Steel
PRICE:JPY17,000
und4742


