Darts / 【TRiNiDAD】LHUGO TYPE2 Hugo Leung Model Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 54.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Micro Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD
LHUGO TYPE2 Hugo Leung Model Steel
LHUGO TYPE2 Hugo Leung Model Steel
PRICE:JPY14,800
tdd1723


