Darts / 【JOKER DRIVER】EXTREME GROWLER
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
JOKER DRIVER
EXTREME GROWLER
EXTREME GROWLER
PRICE:JPY22,000
jod4133


