Darts / 【SANGREAL】LUCIA MAIKO ONO Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Triple ring cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
SANGREAL
LUCIA MAIKO ONO Model 2BA
LUCIA MAIKO ONO Model 2BA
PRICE:JPY15,400
gcd0031
Recently checked items
-
【L-Flight】】EZ Mike De Decker Model ver.1 type-B Standard Clear White JPY 990
-
CONDOR
AXE 120 TEAR DROP Short BlackJPY 1,680
-
TARGET
PRIME SERIES SCREAM G2 AKITO YAMAGATA Model SWISS POINT 23g 191007JPY 22,800
-
DYNASTY×L-Flight
PRO SAYAKA AKA MODEL Sally Shape WhiteJPY 900
-
L-Flight×DYNASTY
PRO Yukina Chiba Model ver.5 YUKINA Shape PurpleJPY 900


