Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE LUNE3 NATSUKI ADACHI MODEL 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 47.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LUNE3 NATSUKI ADACHI MODEL 2BA 18g
A-FLOW BLACK LINE LUNE3 NATSUKI ADACHI MODEL 2BA 18g
PRICE:JPY15,800
dnd3921


