Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE ALMOND ST 【51】SAYAKA AKA MODEL 2BA 19.5g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE ALMOND ST 【51】SAYAKA AKA MODEL 2BA 19.5g
PRICE:JPY15,800
dnd3807


