Darts / 【one80】NIKN ver.2 Akari Tanahara Model Silver Emerald 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 46.7mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
NIKN ver.2 Akari Tanahara Model Silver Emerald 2BA 18g
NIKN ver.2 Akari Tanahara Model Silver Emerald 2BA 18g
PRICE:JPY17,600
oed1181


