Darts / 【TRiNiDAD】RUIZ David Ruiz Moedl 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 52.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.5g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TRiNiDAD
RUIZ David Ruiz Moedl 2BA
RUIZ David Ruiz Moedl 2BA
PRICE:JPY11,999
tdd1771


