Darts / 【UNICORN】Momoka Hayashi Model Pesca Rainbow UL 20.5g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 46.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.5g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Center |
UNICORN
Momoka Hayashi Model Pesca Rainbow UL 20.5g
Momoka Hayashi Model Pesca Rainbow UL 20.5g
PRICE:JPY17,000
und4726
Recently checked items
-
Ptera Factory
Seamless Calcium Shape Super Short BlackJPY 770
-
TRIPLEIGHT
pommier YURI NAKAYA MODEL 2BAJPY 14,800
-
UNICORN
Motomu Sakai Model Versus Jackpot Rainbow 2BA 19gJPY 17,000
-
Hyper electra
O_hana Momoka Makino ModelJPY 15,000
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE RIELL Chronos Mayu Shimizu Model 2BA 19gJPY 15,800
-
COSMODARTS
Minako Ino v3 Minako Ino Model 2BAJPY 17,600


